preloader-img

QEENCY – marka lemoniad i napojów zyskuje nowych zwolenników.

QEENCY – marka lemoniad i napojów zyskuje nowych zwolenników.

Lemoniady i woda kokosowa firmy KGH Polska to produkty, sprzedające się przez cały rok, ale w okresie wiosenno – letnim budzą jeszcze większe zainteresowanie.

Wychodząc na przeciw oczekiwanim klientów, firma KGH Polska zaprojektowała nowy serwis internetowy – www.qeency.pl oraz rozpoczęła komunikację marki w social mediach, m.in na Instagram.

Nowa strona internetowa dedykowana jest dla marki QEENCY. Nowoczesny design i pastelowe barwy projektu nawiązują do wizerunku marki, dedykowanej dla osób ceniących sobie unikalne egzotyczne smaki i napoje bez konserwantów.

Konsumenci i dystrybutorzy, przeglądając portal mogą dowiedzieć się więcej o produktach marki QEENCY.

Dla Fanów lemoniady firma umieściła krótką historie, opisującą jak i kiedy powstała lemoniada. Wielbiciele napojów i koktajli mogą skorzystać z przygotowanych przepisów, których składnikami są lemoniady i woda kokosowa. Serwis będzie rozbudowywany a jego zadaniem jest promowanie marki i zwiększanie jej rozpoznawalności. Mamy nadzieję, że czas spędzony na naszej stronie będzie pozytywnym doświadczeniem.

Sprzedaż produktów marki QEENCY będzie wspierana działaniami w Internecie i w miejscach sprzedaży. Więcej informacji znajduje się na stronie www.qeency.pl

instagramDołącz do nas !