preloader-img

Napoje QEENCY w sklepach sieci KFD

Wody kokosowe i napoje aloesowe Qeency dostępne są już do zakupu w sklepach KFD. To obecnie jedna z największych w Polsce hurtowni odżywek i suplementów diety. Sprzedaż odbywa się w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym https://sklep.kfd.pl

Naturalna woda kokosowa, dzięki dużej zawartości witamin i minerałów jest polecana jako napój izotoniczny. Idealnie nadaje się dla sportowców i ludzi ceniących aktywny styl życia. Nowe napoje aloesowe z większą zawartością aloesu wspomagają funkcje organizmu. Każdy z nich zawiera również odpowiednią dawkę witaminy C, która buduje odporność organizmu.

Klienci sklepów KFD mogą wybierać spośród różnych wariantów smakowych napojów aloesowych Qeency: o smaku ananasa, mango, liczi, matcha cytrynowej, zielonego jęczmienia lub o oryginalnym smaku aloesu.

W ofercie sklepu KFD oprócz bogatej oferty suplementów diety dostępne są również akcesoria treningowe min pasy, rękawiczki, obciążniki oraz ubrania – koszulki oraz bluzy. Produkty są dokładnie opisane a przejrzysty podział na kategorie ułatwia ich odnalezienie.

 

Więcej o produktach Qeency znajdziesz na https://qeency.pl/