preloader-img

Nagroda Influencer’s TOP dla marki QEENCY

Produkty marki QEENCY, producenta soków i napojów KGH Polska zostały docenione przez kilkudziesięciu Influencerów Instagrama.

Owocowe lemoniady QEENCY oraz 100% naturalna woda kokosowa QEENCY uzyskały nagrodę w wiosennej edycji plebiscytu Influencer’s TOP 2020. Instagramerzy docenili produkty za jakość, smak i wygląd opakowań.

 

Plebiscyt Influencer’s TOP to innowacyjny projekt, w którym są przyznawane nagrody dla najlepszych marek z różnych kategorii. Produkty oceniane są przez znanych Influencerów zajmujących się tematyką lifestylową. Wśród zgłoszonych produktów znalazły się między innymi:  Staropolanka kids, Terranova, Casillero del Diablo, Sosy Mutti, Philipiak, Oral B.

Jury składające się z  Gwiazd, znanych blogerów i influencerów wybrało zwycięzców w każdej kategorii.  W kategorii artykuły spożywcze certyfikat Influencer’s TOP otrzymały lemoniady QEENCY o smaku mojito, arbuz i rabarbar. Woda kokosowa QEENCY została doceniona przez Influencerów za smak i ilość odżywczych właściwości, które potwierdzają, że jest to produkt naturalny bez konserwantów. Nagrody zostały przyznane na początku lipca 2020. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią, nagrody nie zostały wręczone na uroczystej gali.

Branża soków i napojów owocowych wysoko koncentruje się na dopasowaniu do zmieniających się trendów konsumenckich. Wspieranie zdrowego stylu życia Polaków, edukacja i trafianie z komunikacją do młodego pokolenia to kontynuacja strategii komunikacyjnej firmy KGH Polska.

„Nagroda Influencer’s TOP 2020 dla wody kokosowej i lemoniad QEENCY przyznana przez Influencerów to dla nas wysokie wyróżnienie. Zmienia się sposób komunikacji i dotarcia do młodych konsumentów. Chcemy być marką nowoczesną dobrze postrzeganą w wybranej grupie docelowej. Pracujemy nad udoskonalaniem naszej komunikacji, budujemy zasięg w social mediach. Dbamy o kontakt z Instagramerami i ich Fanami”-  mówi Waldemar Gawłowski, Pełnomocnik Zarządu KGH Polska

Więcej informacji znajduje się na stronie www.qeency.pl oraz www.kghpolska.pl

KGH Polska Sp.z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą 100% naturalnych soków i smoothie marki GREAT, lemoniad, napojów aloesowych i wody kokosowej marki QEENCY. Produkty firmy KGH Polska są w dystrybucji m.in. sieci Biedronka, marketów Auchan, Kaufland, Intermarche, POLOmarket oraz stacji benzynowych BP.